fbpx

Stále vás bolí záda a nic nepomáhá?

Říkáte si, proč bych měl/a jít na masáž, když už jsem tam byl/a tolikrát a stejně mě záda bolí pořád?

Tak si pojďme dnes vysvětlit další důvod a možnou příčinu, proč vás záda mohou bolet.

1) Samozřejmě je možné, že máte nesprávné návyky (např. máte v práci obrazovku počítače otočenou mírně na stranu – pak vás určitě bude pořád bolet za krkem, aspoň do té doby, než si ji dáte rovně před sebe).

2) CO JE ALE DŮLEŽITÉ si uvědomit, je fakt, že základem těla je kostra! A pokud ona kostra není „poskládaná správně“ (například klouby nesedí přesně ve své jamce nebo obratle jsou vytočené do strany), pak musejí zasáhnout svaly. Jednoduše řečeno musejí kostře vytvořit dlahu, aby se nerozsypala úplně – proto se stáhnou. V tu chvíli můžete sice sval masírovat, nahřívat a uvolňovat, nicméně zlomené kosti taky nesundáte sádru, dokud není zahojená.

Co s tím? Řešení není tak složité. Přišel s ním Dieter Dorn a na jeho počest se to jmenuje dornova metoda. Že už jste o tom slyšeli? Výborně. Pokud ne, nevadí. Je to technika, kdy jsou jemně obratle a klouby vráceny do původních (správných) poloh. A na rozdíl od chiropraxe, která využívá „škubnutí“, tady se jedná o plynulý pohyb, takže nehrozí poškození šlach nebo vaziva.

Rozhodli jste se to zkusit? Pak u nás můžete využít nabídku mít tuto „nápravu kloubů“ a s následnou masáží, kdy už vám opravdu uvolníme ty svaly za cenu 1200 Kč (původně 1700 Kč). Pokud jsme vás nepřesvědčili, můžete chodit na masáže dále a dále se divit, že to nefunguje.

Nebo můžete chodit na masáže, protože je máte rádi a je to pro vás forma relaxu…. V tom případě se můžete podívat na naší sezónní nabídku, kde si určitě vyberete. My vás každopádně rádi uvidíme 😊.  

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

16 − 10 =