fbpx

Používáme jen kvalitní masážní oleje

Masáž je jednou z nejstarších a nejúčinnějších regeneračních procedur. Dotek má blahodárný vliv na organismus, dokáže uklidnit, zmírnit potíže či starosti. Je to také důležitý prvek mezilidské komunikace.

Aby účinek masáže nebyl znehodnocen, je třeba vyvarovat se použití nekvalitních přípravků. Proto v našich salónech používáme pouze vysoce kvalitní rostlinné oleje lisované za studena od českého výrobce.

Tyto oleje se rychle vstřebávají a díky přírodnímu složení splynou s pokožkou. Poskytují vaší kůži potřebnou hydrataci a zaslouženou péči, aby byla hebká a vláčná. Obsahují bioaktivní látky, vitamíny a minerály v přirozené podobě, které naše tělo potřebuje každý den. Zmirňují svalové napětí a bolesti, které je často doprovázejí, odstraňují únavu a napomáhají uvolnění. Posilují obranyschopnost kůže, posilují imunitu a působí preventivně proti infekcím a zánětům. Mají blahodárný vliv na mysl i celý organismus.

V naší nabídce je více druhů olejů, kdy každý z nich je vhodný na jiné potíže a má jiné účinky. Avšak žádný z nich rozhodně neobsahuje parafín ani jiné rafinované oleje, které by mohly způsobit alergii či jiné kožní potíže! Nenajdete v nich ani syntetické konzervanty, barviva či vonné látky.

Příklady používaných olejů:

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

17 + 7 =