Dornova metoda

Stále se potýkáte s bolestmi a nikdo vám neumí pomoci? Chodíte na masáže, ale mají vždy jen krátkodobý účinek? Tuhnou vám svaly na stále stejných místech?

Dornová metoda pomáhá od bolestí zad a svalů, a to prostřednictvím srovnání kloubů.

Pak bude nejspíš problém ve špatném postavení kostí a kloubů. Jestliže totiž dojde k vychýlení nebo povytažení kloubu, pak nemůže fungovat správně. Svaly se stáhnout, aby mu vytvořily jakousi pomyslnou dlahu – tím sice zajistí, že se kloub už neposunuje a může i nadále fungovat, ale takto přetížené svaly jsou zdrojem nekonečné bolesti. Toto právě řeší Dornova metoda.

Pokud Dornovu metodu tedy ještě neznáte, pak byste o ní měli vědět, že se jedná o manuální techniku, pomocí níž jsou obratle a klouby uváděny do správných pozic. Tím se vyrovnají nerovnováhy v těle a dojde i k uvolnění přetížených svalů, které už nemusejí vychýlené klouby držet.

Tato terapie je doplněna Breussovou masáží, která vám na závěr přinese relaxaci a uvolní svaly s pomocí třezalkového oleje, jenž vyživuje meziobratlové ploténky.

Chcete se už také zbavit nekonečných bolestí? Pak se k nám objednejte na tel. 730 66 96 42 (pokud zrovna telefon nezvedáme, tak masírujeme – ozveme se vám zpátky 🙂 )