Baňkování

Metodu baňkování používali už před tisíci lety Číňané. Pomocí této metody lze prokrvit tkáně a tím zlepšit krevní oběh, podpořit odstraňování škodlivých látek z těla a v neposlední řadě také uvolnit ztuhlé svaly.

V našich masérnách máme k dispozici všechny druhy baněk:

  • skleněné (někdy taky nazývané ohňové)
  • vakuové s pumpou
  • silikonové

Navíc jako jediný salón v ČR disponujeme i těmito baňkami

  • magnetické baňky – patří mezi nejkvalitnější. Kombinují metodu baňkování s akupresurou a magnetoterapií. Jednak jsou schopné vytvořit silný podtlak, ale hlavně mají uvnitř magnetický hrot. Tento hrot pak stimuluje kůži, aniž by skrz ní pronikl – funguje jako akunpunktura bez jehel. Jsou velice účinné. Doporučujeme je proto i u těch nejzávažnějších stavů.
  • elektrické – kombinují 3 různé techniky – konkrétně baňkování, magnetoterapii a akupunkturu. Díky elektrickému odsávání vzduchu jsou schopné vytvořit silný podtlak.
  • laserové – kromě toho, že vám pomohou od bolesti, působí také protizánětlivě, podporují imunitní systém, trávící systém, upravují krevní tlak. Při této proceduře nedochází k narušení integrity kůže – na rozdíl od akupunktury zde nepotřebujeme jehly, veškerou práci vykoná laser.

POZOR: kromě běžných kontraindikací na tyto procedury nemohou chodit lidé s kardiostimulátorem

Chcete se objednat na baňkování? Nebo snad máte otázky? Neváhejte nám zavolat na tel. 730 66 96 42 (pokud zrovna telefon nezvedáme, tak masírujeme – ozveme se vám zpátky 🙂 )