Jogurtový rituál LULUR nastartuje imunitu

Lulur je velmi starý rituál pocházející z ostrova Java. Původně to byl očistný rituál pro budoucí nevěsty. Dnes je oblíbený zejména v podzimním a zimním období, protože nastartuje vaší imunitu na plné obrátky.

Celá procedúra začne osvěžující mátovou koupelí pro vaše unavené nohy. Po ní přejdete na masážní stůl a dopřejete si peelingovou masáž celého těla pružnou tkaninou. Masáží se vaše pokožka zbaví starých odumřelých buněk a bude opět pevná a svěží.

Vzápetí budete relaxovat během jogurtového zábalu. Jogurt se směsi koření poskytne vaší kůži dokonalou výživu. Vy si budete vychutnávat kontrastní rozdíl mezi teplem, které způsobuje koření na kůži, a chladem nezabalených části těla. Nemusíte se ale rozhodn obávat, že by vám byla zima.

Předposledním krokem je jogurtová maska na obličej, aby i vaše pleť měla veškeré živiny, které v tomto namáhavém období potřebuje.

Na závěr vášemu tělu dopřejeme hydrataci a výživu v podobě malého množství jogurtu, které slouží jako tělový krém.

Co vás tedy čeká? Cca 1,5 hodiny naprosté relaxace a klidu, kdy zapomenete na všechny své starosti a budete se věnovat jen péči, kterou vám dopřejeme.

Chcete si také odpočinout a dopřát si tento úžasný tělový rituál z ostrova Java? Pak si rezervujte svou návštěvu na tel. 730 66 96 42 (Po – Pá 9 – 17 hod).